Ansatte

MARGRETHE WIVEL

Forstander
margrethe@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 03/50 56 65 29

EVA TETZLAFF

Rådgivningschef
Eva.tetzlaff@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 14

RIKKE BAKER

Beskæftigelseschef
rikkebaker@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 11

Birgitte Kofod

Socialrådgivning
birgitte.kofod@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 08/ 50 59 90 52

Maria Hviid Nielsen

Leder af Seniorafdeling
maria@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 26

Anne Østergaard

Leder af Café Sonja
anne.oestergaard@settlementet.dk
Tlf: 33 24 68 25

Tine Jørgensen

Leder af Gang i Gaden
tine@settlementet.dk
Tlf: 33 24 04 07

Karin Nissen

Bogholder for Saxogade
karin@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 05

Søren Naundrup Jensen

Økonomichef
snj@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 06

Vibeke Pedersen

Retshjælp
vibeke.pedersen@settlementet.dk
Tlf: 50 59 81 85

Anja Anna Nielsen

Leder af Heidi & Bjarne
anja@settlementet.dk
Tlf: 50 56 10 07

JULIE TAKLA HELSTED

Socialøkonomisk forretningsudvikler og fundraiser
julie.takla@settlementet.dk
Tlf: 41 12 69 27

Kontakt

Settlementet
Dybbølsgade 41
1721 København V
CVR-nr. 18 21 08 51
settlementet@settlementet.dk
sikkerpost@settlementet.dk
Rådgivning: eva.tetzlaff@settlementet.dk