Ansatte

MARGRETHE WIVEL

Forstander
margrethe@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 03/50 56 65 29

RIKKE BAKER

Leder af Beskæftigelsen
rikkebaker@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 11

JULIE TAKLA HELSTED

Leder af Saxogade – Settlementets sociale handelsgade
julie.takla@settlementet.dk
Tlf: 41 12 69 27

Søren Naundrup Jensen

Leder af regnskab og administration
snj@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 06

Katrine Willumsen

Programkoordinator
katrinewillumsen@settlementet.dk
Tlf. 28 53 28 47

EVA TETZLAFF

Leder af Rådgivningen
Eva.tetzlaff@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 14

Birgitte Kofod

Socialrådgiver i Socialrådgivningen
birgitte.kofod@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 08/ 50 59 90 52

Bodil Thiim Hansen

Jurist i Gældsrådgivningen
bodil.thiimhansen@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 14

Bano Nusrat

Underviser, vejleder og tosprogsmentor 
bano@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 09 / 60 85 07 24

Nicoline Sarikurt

Underviser, vejleder og tosprogsmentor
nicoline@settlementet.dk
Tlf: 60 82 41 70

Maha Aziz

Underviser, vejleder og tosprogsmentor
maha.aziz@settlementet.dk
Tlf: xx xx xx xx

Mette Markvardsen

Mentor 
mettemarkvardsen@settlementet.dk
Tlf: 25 51 50 60

Tine Jørgensen

Leder af Gang i Gaden
tine@settlementet.dk
Tlf: 33 24 04 07

Maria Hviid Nielsen

Leder af Seniorafdeling
maria@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 26

Anne Østergaard

Leder af Café Sonja
anne.oestergaard@settlementet.dk
Tlf: 33 24 68 25

Anja Anna Nielsen

Leder af Heidi & Bjarne og Normas
anja@settlementet.dk
Tlf: 50 56 10 07

Anne Mehlsen

Leder af Plantula
anne.mehlsen@settlementet.dk
Tlf: xxx

Mette Lisby Dahm

Bestyrer af Heidi & Bjarne
mette@settlementet.dk
Tlf: xx xx xx xx

Sanna Bo Claumarch

Bestyrer af Normas
sanna@settlementet.dk
Tlf: 20 64 55 62

Karin Nissen

Bogholder for Saxogade
karin@settlementet.dk
Tlf: 33 27 96 05

Kontakt

Settlementet
Dybbølsgade 41
1721 København V
CVR-nr. 18 21 08 51
settlementet@settlementet.dk
sikkerpost@settlementet.dk
Rådgivning: eva.tetzlaff@settlementet.dk